Çağımızda bir çok farklı strüktür tipinde yapısal çelik uygulamaları ağırlık kazanmaktadır. Özellikle, geniş açıklıklı yapı birimleri, farklı formlardaki mimari öğeler ve mimari tasarımı destekleyen narin çelik elemanlar büyük bir sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır.

Endurans Yapı olarak, farklı özellikle bir çok çelik yapının projelendirme sürecinde ve uygulama ayağında bulunmuş tecrübeli mühendis kadrosu ile design&build çözümler sunmaktayız. Çelik imalatlarımız Ankara’da yer alan fabrikamızda, teknolojik makine parkı ve sertifikalı çalışanlarımızın yardımıyla yapılmaktadır. Projesine uygun biçimde, büyük bir titizlikle imalatı yapılmış çelik elemanların montajı uzman ekibimizin yürütücülüğünde yapılır. Bir çok farklı senaryo karşısında mühendislik alt yapımız ile projeye has çözümler üretilir ve uygulamaların sorunsuz, sağlıklı ve güvenilir biçimde tamamlanması için azami gayret gösterilmektedir.

Endurans olarak bizler, müşteri ihtiyaçlarına yönelik en optimum çözümü bulmak ve müşteri memnuniyetini yakalamak konusunda her projede aynı özenle çalışmakta ve gelişime devam etmekteyiz.

yapisal